Karvased ja sulelised 3.
  saatis: T.H
11/11/2009 23:04:00
AndriPro:15/11/2009 22:15:12
Kõik sidumisvead, mis viitavad sellele , et tegemist on esimese karbitäie konksudega millest putukaid seotakse on ilusti olemas.(kalapüüdmise juures ei oma need suurt tähtsust)
Tähtis on , nagu sa ise ütled 1.PUTUKA SUURUS 2. VÄRVID . 3. SILUETT (see , kuidas ta vees püsib)Need omadused on ju suuremal või vähemal määral olemas ja järelikult kala tuleb.
Sellel pildil olev putukas meenutab "Kiinansilkki" `t .Kiinansilkki on nn. kameeleonputukatest üks keerulisemaid ja huvitavamaid . See kuidas putukas ennast vees näitab on sidumisel täiesti ette teadmatta.Kord on ta potisinine , siis punane , vahepeal kogunisti roheline.(olgugi , et rohelist pole putukas üldse). Täna oli kiinansilkki tegija.
AndriPro:15/11/2009 22:51:09
Kurguhäkklitest veel.Seotakse nn. keeratuid häkkleid (madalad veed , aeglane vool ja muidugi klassikalistel lõheputukatel) ja kimbuna häkkleid.Kimbuna seotud häkkli eelis on see , et kiires voolus ja suurvee ajal on takistus palju väiksem ja putukas püsib ilusti.Kimbu sidumisel häkkliks on hea ta läbi harjata (ristikarva ja vastukarva ,et hea saaks)
kasutaja: 
salasõna: 
Kommenteerimiseks logi sisse !